Виставка плакатів Альфонса Мухи

Все почалося із статті У Львові відреставрували і вперше показують унікальний велетенський плакат Альфонса МухиМені подобається стиль в якому виконані роботи художника («Арт Нуво»), тому поширила статтю на свою сторінку у facebook з питанням, хто хоче скласти компанію. Відгукнулися слінгомами. Потім на місяць все затихло, то Мел хворіла то ще щось було. І от нарешті сьогодні ми таки потрапили на виставку плакатів Альфонса Мухи.

На другому поверсі встигли переглянути виставку живопису та графіки Дани Виноградової “Буремна Україна

Потім піднялися відразу на третій, де були виставлені плакати Альфонса Мухи.

Плакати справді цікаві, кожен хотілося стояти і довго роздивлятися, але з дєткою, яка підстрибує в слінгу, це не дуже зручно. Тому все було трішки галопом.

 

Я правда собі нафантазувала більше плакатів із Сарою Бернар, а був всього один. І думала побачу “Принцесу Гіацинт”, але певно треба шукати повніші виставки десь у Празі чи в Музеї Мухи.

Але зате є «Монако – Монте-Карло»,

«Пиво Мез» (бокал на плакаті, я помітила не відразу, в очі більше кидався розкішний вінок на голові панянки),

«Шоколад “Ідеал”»,

«Job»,

«Шостий Фестиваль “Сокіл”»

Ну і звичайно ж родзинка всієї виставки «Глибоке вшанування від Нестле».

Підходили панянки, які просто побачили мою подію у фб і вирішили також завітати на виставку.

Вона триватиме до кінця березня, тому кожен може встигнути. Виставлена на третьому поверсі, тільки спитайте, щоб вас скерували, бо там складно самому знайти. А і ще, вважайте, у зв’язку із реконструкцією залів Музей етнографії та художнього промислу ІН НАН України у Львові в лютому та березні 2017 року працює за зміненим графіком: робочі дні – четвер, п’ятниця, субота, неділя з 11.00 до 17.00.

Нас зібралося 7 слінгомам. В музеї то був фурор.

Всі працівниці музею щебетали біля нас, посміхалися, сказали, що з тим квиточком за 20 грн, ми можемо обійти геть весь музей, порадили відвідати виставку Дарії Туманової. А потім, коли малявки почали голосно просити їсти, то відвели всіх в окрему кімнату (актовий зал), щоб ми моглу погодувати і заспокоїти.

Photo: Odri Stachiw

На завершення пару слів про персональну виставку Дарії Туманової “Пересічні мотиви”. Вона така сонячна-сонячна, приємна, весняна.

Містечка у квітах, в горнятку, в цукерках, в гранаті, люблю таке. Мені сподобалася.

Дякую слінгмамам і їх діткам, що приєдналися до мене і Меласі: Маріанна і Юстинка, Одрі і Тері, Іринка і Оля, Леся і Даринка, Оксана і Тео, Роксі з синочком. До нових зустрічей і цікавих виставок 😉

 

Facebook Comments
Posted by | View Post | View Group