“Хто у горах?”

Мені пощастило спробувати дитячу гру від  Nravo Kids  “Хто у горах?” ще у    бета-версії.

Суть гри: дитина за допомогою загадок/питань/підказок починає подорож і в процесі дізнається, хто живе у горах, які є тварини, вчиться рахувати.

В ній оптимальне співвідношення навчального та розважального моментів як для цільової аудиторії від 1 до 3 років.

Спочатку гра не здалася інтуїтивно зрозумілою. Чи потрібно натискати на знаки питання, які з’являються відразу, чи чекати доки наступний слайд самостійно з’явиться. Але зараз механіка працює інакше. Кожне наступне питання/підказка з’являється тільки після натиснення відповідного значка. Є паузи перед кожним. Дитина може подумати і сказати свою відповідь, а потім порівняти 🙂

Дуже -> дуже -> дуже сподобалася анімація, графіка, персонажі! Ось мої Улюблені:

Якщо на них натисути, вони розмовляють :)
Якщо на них натисути, вони розмовляють 🙂

Варто відмітити музику, звукові ефекти, озвучення тваринок і підказки по ходу гри в формі діалогу мами і дитини. На етапі бета тестування все це разом оцінила на 5 з 5! Тому зараз і не здивована, що гра має рейтинг 4,9 (станом на момент завантаження з Google Play 30.09.) і тільки позитивні відгуки від батьків.

Пам’ятаю, що зручність і оформлення головної сторінки, навігацію та службову сторінку оцінила низьким балом. Приємно, що побажання по покращенню були враховані і зараз гра суттєво відрізняється від пробної версії.

Приємним сюрпризом стало доповнення “Тваринки з третинки” (такого не було в бета-версії). Спочатку задумалась, що таке третинка, але все стає на свої місця, коли її відкриваєш. Тут дитині пропонують скласти тваринку з трьох частинок (саме тому з третинки). А після кожного вдалого разу її чекає гучна похвала, що дуже мотивує продовжувати і складати решту звіряток.

Подібних аналогів серед українських розвиваючих ігор для дітей від 1 до 3 років я раніше не зустрічала. Перш за все сподобалися персонажі та озвучення українською мовою. Хоча, якщо дитина вивчає іноземну мову, можна встановити англомовну версію додатку.

І на десерт Nravo Kids лишили “нравки”. Знайшла їх в розділі “Інфо”, закладка “нравки”. Їх пропонують завантажити (в сього 10 Мб) і продовжити гру вже без девайсу, але з витинанками, листівками, аплікаціями, пальчиковими чи контурними розмальовками, пазлами та логічними завданнями.

Однозначно раджу спробувати батькам в кого дітки вже просять вмикати кота Тома, це той що вміє повторювати слова (My Talking Tom).

Бажаю щедрих інвесторів і популярності в дітлахів!

P.S. Тестувала на смартфоні з Android. Власники iPhone також можуть знайти гру в iTunes.

Facebook Comments
Posted by | View Post | View Group