Як я стала слінгоконсультантом.

Тема слінгоносіння (англ. Babywearing, чомусь дуже подобається це слово ) мене накривала-накривала поки не накрила з головою.
Побачила в стрічці оголошення про набір на курс Слінгоінтенсив. Базовий курс від Всеукраїнської Асоціації Слінгоносіння і захотіла приєднатися. Причин було декілька:

  • Все частіше почали писати знайомі мами з питаннями про слінгоносіння. Хотілося їм по-максимуму допомогти, але всі мої знання спиралися суто на власний досвід, бракувало базових знань.
  • Вперше після народження доні з’явилася така тема, яка мені була по-справжньому цікава. Вирішила, що поки є такий інтерес то треба витиснути з нього все до краплинки.
  • Курс не був розтягнений у часі, всього 10 занять і місяць. 2 дні в тиждень онлайн, один день з яких – неділя. Ідеально бо у випадку необхідності чоловік був вихідний і міг посидіти з Мел. Але на щастя лекції починалися о 20:00, а доня в такий час вже спить.

Спочатку я йшла з думкою, що як мінімум навчуся нових намоток. Потім мені підказали, що там будуть вчити, як інших вчити мотати. Не біда, подумала я, бо все таки закінчила педагогічний 😀

Загалом курс перевершив всі мої очікування. Лекції вичерпні та інформативні, з наглядними прикладами, демонстрацією намоток, відповідями на купу моїх запитань. Я спочатку робила нотатки лекції, але коли ознайомилася з презентаціями конспектів то перестала. Там була вся необхідна інформація і додаткові бонуси для 100%-го занурення в тему. Статті та відео в основному англійською. Спочатку трохи було складно через специфіку термінології, але до середини втягнулася. Дійсно дізналася багато для себе нового.

Ще окремо мушу відмітити домашні завдання. Вони справді мене порадували бо кожну роботу хотілося реалізувати. Їх хотілося продумати, спланувати, гарно оформити і здати. А після того, як були здані всі, я зрозуміла, що маю готове портфоліо слінгоконсультанта. Поділюся з вами деякими своїми роботами.

Написала статтю, яка відображає одну з тем цієї лекції. Мені сподобалася тема фізіологічної позиції немовляток на руках і в слінгу, тому і обрала її, щоб покопатися детальніше. Стаття вже раніше була опублікована в блозі Як правильно тримати малюка.

Зробила свою відео інструкцію (використовувала слінг шарф і показувала намотку хрест над кишенею, скорочено ХНК). Прошу вибачення за якість відео, але на моєму телефоні скінчилося місце, знімали на телефон брата. Можливо колись перезніму краще.

Зробила свою фото інструкцію (слінг-шарф і намотка подвійний хрест).
Сюди додаю швидкий перегляд через .gif,  а в окремій статті Подвійний хрест всі фото в повному розмірі. Фото теж не професійним фотоапаратом, не студійні, обробляла як уміла. От чого-чого поки не вмію і не розумію то фотошоп. Якісь елементарні штуки наче й можу, а щоб щось красиве нашаманити то довго треба розбиратися.

Намотка – Подвійний хрест

Зробила слінголистівки. Правда я не зовсім сама їх робила. Я придумала ідею, написи і сюжети, а з реалізацією допомогла слінгомама і хороша подруга Ліда Навроцька. Дякую тобі дуже, в нас вийшли чудові поштівочки. Далі тільки в друк. Цим домашнім завданням я нарешті реалізувала маленьку мрію – випустити серію листівок про пінгвінів.
Провела вебінар на тему: Помилки щойнослінгомами, про який я раніше вже писала.

Отака от розповідь на тему: “Як я стала слінгоконсультантом”. Насправді це не всі домашні завдання, які були на курсі. То й так багато спойлерів для тих хто захоче піти на наступний курс, набір на який почнеться в кінці весни – на початку літа.

Дякую нашому лектору/тренеру/екзаменатору/слінгоконсультанту і тричі мамі Юлії Гординській за її час, уважність до запитань, підказки, поради, підтримку і розуміння на всіх етапах навчального процесу. Тепер мрію розвіртуалитися. Запрошую на каву до Львова 😉

Я не планувала бути активним слінгоконсультантом, більше для себе, щоб краще розуміти все, що я роблю. Та й направду, в цій професії дуже важливим є особистий досвід. Я ж слінгомама трохи більше, як пів року. Тому буду продовжуватися вчитися. Але якщо до мене будуть звертатися з питаннями про слінгоносіння зможу вже більш впевненіше давати поради.

Вже була на першому вебінарі “Школа слінгомам“, який проводить слінгоконсультант з Дніпра Альона Журавель. Наступне заняття “Заспинные намотки: лайфхаки!” вже скоро – 6.03.2017, доєднуваться можуть всі бажаючі слінгомами/слінготатусі. Для реєстрації потрібно відправити запит на E-mail. Оплата – donation, тобто ціна на ваш розсуд.
Якщо ви зустрінете подібні навчальні вебінари на тему слінгоносіння, не соромтеся, напишіть мені чи порекомендуйте. Дуже подякую.

Подяки:
Дякую моєму чоловікові за розуміння, підтримку і допомогу. Дякую донечці Меласі, що терпить мої численні експерименти в намотках. Сонечко, то ж все, для тебе <3
Дякую моїм подругам слінгомамам, які вірили в мене, підтримували, позичали свої слінги, щоб я могла вчитися намоток, що допомагали розрулювати домашки і щиро за мене раділи.

 

Facebook Comments
Posted by | View Post | View Group