DiSling – новинка вітчизняного слінговиробництва.

На тестування до мене потрапили два вироби нового українського бренду слінгів DiSling by Diana Poznyak. Слінг шарф малиновий (Crimson) і май-слінг фіолетовий (Purple). 


ТМ Di Sling – це втілення традицій слінгоносіння, досвід, турбота і любов. Створено сертифікованим слінгоконсультантом і мамою трьох дітей Діаною Позняк з Одеси.

На момент тестування моїй слінгопасажирці  10 місяців і 10кг. 

Май-слінг фіолетовий (Purple).

Май-слінг фіолетовий (DiSling Purple) Фото:Odri Stachiw

Характеристики: шарфовий май, 100% бавовна, плетення жакардове, тягнеться по діагоналі.

Першим тестувала май бо після всіх відгуків дуже нетерпілося його спробувати і відчути на собі. І перше моє враження було – вау, його неможливо неправильно намотати. Досить швидко підтягла і почувала себе в ньому досить комфортно. Не знаю, як це краще передати словами. Але сів наче влитий. 

👉🏻Пояс м’який, зав’язувати не потрібно, виробник вирішив зупинитися на застібках фастекс. Особисто для мене такий варіант зручний, бо зайві хвости не заважають. Пояс розрахований на об’єм талії від 70-120см. Якщо ваші параметри більші чи менші то є варіант замовити індивідуальний пошив.

До мене май-слінг потрапив з застібкою на поясі всередину і трохи перевернутий. Універсальність його полягає в тому, що кожна мама може покрутити і відрегулювати все так, як їй буде зручно. Це стосується і ширини, і висоти, і навіть положення застібок на поясі. 

👉🏻Спинка шарфова. Тканина рівномірно натягується та добре тримає. По щільності притиснення дитини до мене, дуже схоже наче я намотала в хнк. Ширину і висоту я відразу виставила на максимум. Ширини вистачило в самий раз, але відчуття наче ще трішки і вже буде малий. Додатково розправляла лямки для ліпшої підтримки під колінцями. Висоти вистачило в самий раз.

Фото:Odri Stachiw

М-позицію трішки коригувала боковими регуляторами. Кишеньку, яка є на спинці (для серветок чи чогось дрібного) в процесі так і не використала. Бачила варіант ерго рюкзака без тої кишеньки то виглядає не погано.

Фото:Odri Stachiw

👉🏻 Капішончик скручується і ховається у внутрішню кишеньку. Мені така опція дуже сподобалася. Коли потрібно – дістала. Коли не потрібно – схований і не забирає на себе зайву увагу. 

Фото:Odri Stachiw

👉🏻 Лямки від спинки ідуть м’які, по формі подібні до лямок, як в ерго. В плечі не давить і не врізається. Далі внизу лямка розширюється. Нею зручно підтягти і відрегулювати натяг по спинці. Добре, що вони не задовгі. Бо чомусь в решти маїв, які пробувала, довжини поясних і плечових лямок вистачало, щоб двічі-тричі обмотатися. Коли я тільки бачила на фотках цей май, то прогнозувала, що лямки будуть зручні. Сталося як гадалося.

Фото:Odri Stachiw

Але які б там не були його характеристики, найважливіший показник для мене — це перевірка прогулянкою. Цей представник витримав її достойно. Ніс і тримав 1год.45хв. Спина не зламалася.

Слінг шарф малиновий (Crimson).

Фото:Odri Stachiw

Характеристики: ткане полотно, 100% бавовна. Жакардове плетіння, за рахунок чого по слінгу пробігають маленькі акуратні хвильки чи то кавові зернята. Щільність 220г/м² (взяла з сайту виробника, сама не переміряла).

Слінг шарф малиновий (Di Sling Crimson).

Для мене це слінг шарф загадка. Бо з вигляду наче не слінгова тканина, але ні, дуже добре тягнеться по діагоналі, все як треба. Про саму тканину досить гарно описала в своєму огляді Ліда Навроцька і додала макро фото, можна роздивитися. Перенесу сюди з її дозволу.

Ліда Навроцька: “Найперше мене зацікавило плетення – воно, по суті, найбільше схоже на контру (два шари тканини, які можна розділити). Один з шарів має плотне плетення, а з іншого боку знаходиться дуже пористий шар, це видно на фото. В результаті шарфик має баунс і мав би гарно продуватись (погода не та нажаль, щоб перевірити). А ще він чудово несе десь 13 кг мого малюка.”

Фото: Ліда Навроцька

Вона порівнює це плетіння з контрою. Я контру мотала всього один раз і дуже зацінила її в простому хресті. Тому вирішила і цього піддослідного пустити по різних намотках.

Фото:Odri Stachiw

👉🏻ХНК само собою. Намотався без зайвих зусиль. Ну або може через те що рука гарно набита. 

Фото:Odri Stachiw

👉🏻Потім спробувала простий хрест. Але складно було в кінці відрегулювати. Цей сш досить чіпкий, а одяг на мені був не дуже зручний. Тому трохи поморочилася. 

Фото:Odri Stachiw

👉🏻Але ‘one love’ стався після того як спробувала його в намотках на бедрі: ‘Хрест на бедрі’ та ‘Інсайдаут’. Це було і є те, що мені зараз треба. Доця якраз любить все розглядати, крутити головою на всі боки, тягнутися руками. В намотках на бедрі веде себе краще ніж у фронтальних. DiSling з першого разу вдалося правильно відрегулювати. Тримучості цього сш достатньо, щоб зафіксувати правильне положення дитини. А ширини достатньо, щоб лягти по маминій спині і забезпечити необхідну підтримку.

Фото:Odri Stachiw

Перевірений і протестований годинною прогулянкою по магазинах (намотка на бедрі) та двогодинною прогулянкою на сон (у фронтальній намотці). 

Фото:Odri Stachiw

На спину так і не встигла намотати. Але думаю ще буде змога, бо хочу собі його в стопку. Лишилося визначитися з розміром. Бо досі вагаюся між 3-кою чи 4-кою.

Фото:Odri Stachiw

А ще цей шарф дуже фотогенічний. Підійде любителькам селфі і фото-сесій. Хоча на вигляд він наче тускліший ніж на фото. Але на фото — ягідка, очей не відірвати. Після нього зрозуміла, що однотонний в стопці мастхев. 

Фото:Odri Stachiw

Обидва вироби (май-слінг та слінг шарф) приїхали в рюкзачках-чохлах. То є дуже зручно, особливо, коли потрібно брати з собою в дорогу чи комусь позичити. 

Діана Позняк, дякую за можливість протестувати новинки DiSling. Ти робиш велику справу. Бажаю успіху і натхнення у всіх починаннях! 

Facebook Comments
Posted by | View Post | View Group