Антонівні 3 місяці.

👌🏻Все буде ОК!👌🏻
Антонівні вже 3 місяці.
Відсвяткували дуже гарно.
Вранці в її ліжечку поселилися бортики-звірятка: пінгвінчики і кролики. А ввечері я її повезла на перший в житті #ФорумВидавців. Накупили стільки книжок скільки змогли донести.
▶️За ці три місяці почали помічати в мануни такі риси як в нас. Нетерпляча, як мама і “вошколупчиш”, як тато.
▶️Щодня дивує нас новими вміннями.
Навчилася сваритися, коли ми довго не беремо її на руки або набридло коні пасти. А от перевертатися сама ще лінується. Коли свариться то так серйозно насуплює брови і старанно белькоче.
▶️Ми постійно з нею розмовляємо/розповідаємо/питаємо/показуємо.
І декілька разів вона навіть відповідала на наші питання ствердним “Да”. Найкумедніше було коли я питаю:
– Мелася, а де ви з татом гуляли? В Макдональдз ходили?
А вона:
– Да! 😆 ( Антон якраз ходив туди снідати)
Кожного дня співаю їй пісеньки і колискові, іноді Мелася навіть підспівує.
▶️Активніше почала реагувати на іграшки, дотягуватися до них, пробувати на тодик і тягти до рота, тому мусила подіставати всі надаровані гризунці.
▶️Пускає слину і надуває з неї бульки.
▶️Намотує на палець волосся. Ну як намотує, нема там ще чого, але щось ковиряє пальцем 😆
▶️Рандомні речі викликають в неї нестримний сміх, навіть регіт. Такі наприклад, як падіння брязкальця чи слово “привет” російською мовою.
▶️Любить гратися в зірочку. Це коли я беру її рученята, складаю до купки на грудях, рахую: один, два, три, викрикую зірочка і відпускаю руки. Вона потім розкидає їх в різні боки і сміється. Також ця гра іноді діє, як заспокійлива, коли плаче.
▶️Вранці полюбила слухати казки і потім ходити з татом на прогулянки. А ввечері купатися у ванночці. Булькається так, що ми потім мокрі з головою.
▶️Спати чомусь найбільше вподобала на животі, ще й обов’язково треба з носом заритися. То не є правильно, але мої спроби перекладати на спину призводять тільки до істерики. Те саме з дурником. Не бере то й хай. Придумуватимемо інші варіанти чим загавити.
▶️Ще почала заглядати в кадр, коли на горизонті маячить мій телефон. Правда відразу стає серйозна, але я навчу дитину посміхатися на камеру.
Мій висновок:
Діти викликаю залежність, але про це теж не попереджають😉

Facebook Comments
Posted by | View Post | View Group